przyjazny system lojalnościowy

Rewolucyjny multipartnerski program bonusowy połaczony z najszybszym i najbezpieczniejszym systemem płatniczym opartym na technologii blockchain. Rosnaca popularnosc programów lojalnosciowych sprawiła ze spowszedniały one klientom i nie gwarantuja juz przewagi na rynku. Do tego zmienili sie sami klienci ich styl zycia oraz przekonania a co za tym idzie oczekiwania wobec dostawców. Drobny prezent lub rabat nie jest juz postrzegany jako wartosciowy i nie przekona nikogo do wiernosci w marce. BrandCoin to wszystko zmienia. To klient bedzie wybierac co chce dostac w zamian za zakupy w sklepie. Moze również wymienic rabat w postaci BrandCoina na gotówke lub zapłacić nim w innym punkcie przy jednoczesnym zachowaniu opłacalnosci bonifikowania dla sklepu. System płatniczy natomiast pozwoli na szybkie, nielimitowane i tanie transfery pieniezne z zachowaniem prywatnosci. Nie wazne w którym miejscu na swiecie sie bedzie, zawsze bedzie mozna zapłacić BrandCoinem.

korzyści dla konsumenta

ZWROT ZA ZAKUPY

Otrzymuj zwrot w postaci pieniędzy za kawę w kawiarni, zakupy w sklepie czy inne usługi. Nie musisz zbierać problematycznych punków lub pieczątek. Zwrot możesz bez problemu wypłacić na konto bankowe lub wypłacić w bankomacie.

Przelew do 10 sekund

BrandCoin to równiez system tanich i ekspresowych przelwów elektronicznych. Nie wazne która godzina, dzien tygodnia lub kwota, zawsze mozesz przelac tanio i ekspresowo srodki drugiej osobie.

UNIWESRALNOŚĆ

Dzięki naszemu systemowi nie będziesz już uzależniony od jednego sklepu czy kawiarni, ponieważ BrandCoin jest systemem uniwersalnym. Oznacza to, że otrzymująć zwrot w jednym miejscu możesz go wykorzystać w drugim.

Wspieraj swoich

Otwierajac konto w naszym systemie wybierasz fundacje, lokalny klub sportowy lub swojego ulubionego youtubera do których trafi 30% ze zwrotu od Twojego zakupu.

korzyści dla firmy

nowa grupa klientów

To osoby ceniące sobie prywatność, chcące dokonywać samemu wyboru. Druga grupa to osoby chcące wspierać lokalny sport, fundacje czy swoich ulubionych influenserów

najtańszy system

Wprowadzenie naszego systemu lojalnościowego jest tańsze o 80% od konkurencji zachowując wszystkie funkcje dotychczasowych rozwiązań dostępnych na rynku

ekspresowe przelewy

Przelewy szybsze o 90% w porównaniu do Express Elixir . Brak limitów przesyłu środków.

reklama

Aplikacja posiada bazę wszystkich punków, które uczestniczą w naszym systemie. Konsument jest powiadamiany o promocjach, nowościach i zniżkach.

WALLET

Możesz bezpiecznie przechowywać swoje brandcoiny oraz inne kryptowaluty na naszym portfelu.

kantor

W każdej chwili możesz wymienić w kantorze swoje brandcoiny na złotówki i wypłacić je w bankomacie lub przelać na konto

mapa punktów

Dzięki zakładce mapa, możesz w każdej chwili sprawdzić, gdzie możesz zapłacić brandcoinem i innymi kryptowalutami oraz jakie rabaty oferuje wybrany punkt.

localbrandcoin

w każdej chwili możesz z kimś face to face wymienić swoje brandcoiny utrzymując swoją prywatność

postęp projektu

28%

partnerzy

kontakt

kontakt@brandcoin.pl

telefon: +48 791 133 806